Ognisko w Sobieszowie

Wychowawcy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Jeleniej Górze:

Pani Alicja Mazuro
Pan Damian Czajkowski
Pan Piotr Kiżuk
Pan Tomasz Kulczycki

zorganizowali w ramach integracji grup wspólne ognisko; w trakcie trwania biwaku dzieci rozwijali swoje zdolności sportowe takie jak: gra w piłkę nożną, jazda na rolkach. Przy wspólnym ognisku i pieczeniu kiełbasek i ziemniaków wychowankowie miło spędzili czas wolny. Pamiątkowe zdjęcia są miłym przypomnieniem tego spotkania.


Konkurs o jeleniej górze

Z okazji Września jeleniogórskiego, cyklicznie odbył się w Naszym Ośrodku konkurs wiedzy o Jeleniej Górze połączony z wyborem najciekawszej pracy plastycznej związanej z zabytkami Jeleniej Góry.
Organizatorami konkursu byli:

Pani Alicja Mazuro
Pan Damian Czajkowski
Pan Piotr Kiżuk

Po wyłonieniu zwycięzców konkursu wiedzy o Jeleniej Górze oraz ocenieniu prac plastycznych, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek.


Piosenka zmieniająca życie

W październiku 2015 roku miał miejsce festiwal piosenki w wykonaniu młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych.
Konkurs odbył się w Lubiążu, po raz kolejny wzięli w nim udział wychowankowie z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Jeleniej Górze.
Pod kierunkiem Pani Alicji Mazuro wychowankowie: Sebastian Badura oraz Dominik Mazur otrzymali wyróżnienie. Chłopcy przedstawili utwór pt. "Szukając szczęścia" Bednarka. Otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.


WYCIECZKI WEEKENDOWE

W ramach organizacji czasu wolnego, dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Jeleniej Górze zwiedzają okoliczne kurorty: Karpacz, Szklarska Poręba. Dzieci aktywnie spędzaja czas pogłębiając swoją wiedzę i zainteresowania.
W trakcie wycieczek wychowawcy przekazują podopiecznym wiedzę o regionie.


JASEŁKA


ZIMA


DZIEŃ BABCI I DZIADKA


KARTKA WIELKANOCNA


Droga Krzyżowa

Wychowankowie z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Jeleniej Górze przygotowali Drogę Krzyżową w Kościele p.w św. Jana Chrzciciela w Cieplicach


DZIEŃ WIOSNY


PIELGRZYMKA DO KRZESZOWA


WYCIECZKA DO PAŁACU W PAKOSZOWIE


FESTYN NA RATUSZU


SKANSEN W JELENIEJ GÓRZE


WYCIECZKA DO ZOO WE WROCŁAWIU